a

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
d

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

Jeżeli macie pytania, zapraszam do napisania wiadomości lub skorzystania z formularza. Można również dzwonić i porozmawiać osobiście.
a

Odpowiedzi

Na Wasze częste pytania, pomogą Wam lepiej mnie poznać.
Czy możemy przejść na ``Ty``

Tak, oczywiście.W takiej formie na pewno łatwiej będzie nam się porozumieć.
Patryk jestem 🙂

Jaką odtwarzasz muzykę?

Nie ograniczam się do jednego stylu. Gram znane hity lat 60, przez 70, 80, 90 i na współczesnych kończąc, także Disco Polo, chyba, że sobie takiej muzyki nie życzycie, wtedy na pewno się nie pojawi.

Czy możemy wybrać swoje utwory?

Oczywiście.Dobrze jak mam kilka waszych ulubionych utworów. Jednak dobrze, abyście nie układali całej playlisty na swoje przyjęcie. Ja zawsze obserwuję gości i doskonale wiem, przy czym bawią się najlepiej.

Ile godzin grasz?

Gram do godziny ustalonej przy podpisaniu umowy, ale spokojnie – z bisami też nie ma problemu 🙂

Czyli podpisujemy umowę?

Tak. Przy każdym zleceniu na weselę, urodziny czy inną uroczystość podpisuję umowę. Przy podpisywaniu umowy pobierany jest zadatek.

Czy możemy zarezerwować termin?

Tak. W przypadku, kiedy będzie kilka osób zainteresowanych danym terminem, podpisuję umowę z pierwszą zdecydowaną parą.Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy.

Nie mieszkamy w Polsce ...

Nie ma problemu! Jeżeli nie możecie się ze mną spotkać, możemy porozmawiać i wszystko ustalić online podczas telekonferencji. Umowy możemy wysłać Pocztą.

Jaki jest koszt wesela, urodzin, innej imprezy?

Musicie mi uwierzyć, że potrzebuję więcej informacji na temat wesela lub uroczystości. Jaka miejscowość, jaki termin, ile gości, czy jesteście zainteresowani jakąś dodatkową atrakcją w postaci oświetlenia dekoracyjnego bądź pirotechniki. Jak będę wiedział więcej szczegółów, będę mógł zaproponować cenę. Ale nie martwcie się – drogi nie jestem 🙂

Czy musimy opłacić ZAiKS ?

Zapewne słyszeliście już, że taki obowiązek spoczywa na organizatorach wesela. Często jednak sale, na których odbywa się przyjęcie mają podpisaną umowę z ZAiKSem. Jeżeli nie, mogę pomóc Wam załatwić wszystkie formalności z tym związane.

Czy prowadzisz zabawy i konkursy?

Tak. Podczas przyjęć prowadzę różne zabawy oraz tańce animacyjne. Wszystko po to, aby poderwać gości do zabawy.Na weselach także oczepiny.

Czy dojedziesz do ...?

Gram zazwyczaj w województwach lubuskim, wielkopolskim i dolnośląskim. W sezonie raczej ciężko mi jest pojawić się gdzieś dalej. Ale zadzwoń / napisz może coś poradzimy.

Jak długie robisz przerwy?

Zazwyczaj nie dłuższe niż 10 minut, chyba, że jest podawany posiłek. W przerwach zawsze prezentowana jest muzyka, puszczana ciszej.

Czy pijesz alkohol?

Nie.Ponieważ mimo, że świetnie się z Wami bawię, jestem w pracy, a w pracy nigdy nie piję. Natomiast na pewno nie pogardzę herbatą, wodą bądź kawą i czymś ciepłym na ząb.

    Masz pytania? Napisz do mnie


    * pole wymagane

    Pola dodatkowe (opcjonalnie) Poszukuję DJ'a na:

    Zadzwoń