Z chęcią z Wami porozmawiam!

Dj Pat

Patryk Biel

Zapytanie o:

Często o to pytacie:

Tak, oczywiście.W takiej formie na pewno łatwiej będzie nam się porozumieć.
Patryk jestem 🙂

Nie ograniczam się do jednego stylu. Gram znane hity lat 60, przez 70, 80, 90 i na współczesnych kończąc, także Disco Polo, chyba, że sobie takiej muzyki nie życzycie, wtedy na pewno się nie pojawi.

Oczywiście.Dobrze jak mam kilka waszych ulubionych utworów. Jednak dobrze, abyście nie układali całej playlisty na swoje przyjęcie. Ja zawsze obserwuję gości i doskonale wiem, przy czym bawią się najlepiej.

Gram do godziny ustalonej przy podpisaniu umowy, ale spokojnie – z bisami też nie ma problemu 🙂

Tak. Przy każdym zleceniu na weselę, urodziny czy inną uroczystość podpisuję umowę. Przy podpisywaniu umowy pobierany jest zadatek.

Tak. W przypadku, kiedy będzie kilka osób zainteresowanych danym terminem, podpisuję umowę z pierwszą zdecydowaną parą.Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy.

Nie ma problemu! Jeżeli nie możecie się ze mną spotkać, możemy porozmawiać i wszystko ustalić online podczas telekonferencji. Umowy możemy wysłać Pocztą lub skan mailem.

Musicie mi uwierzyć, że potrzebuję więcej informacji na temat wesela lub uroczystości. Jaka miejscowość, jaki termin, ile gości, czy jesteście zainteresowani jakąś dodatkową atrakcją w postaci oświetlenia dekoracyjnego bądź pirotechniki. Jak będę wiedział więcej szczegółów, będę mógł zaproponować cenę. Ale nie martwcie się – drogi nie jestem 🙂

Zapewne słyszeliście już, że taki obowiązek spoczywa na organizatorach wesela. Często jednak sale, na których odbywa się przyjęcie mają podpisaną umowę z ZAiKSem. Jeżeli nie, mogę pomóc Wam załatwić wszystkie formalności z tym związane.

Tak. Podczas przyjęć prowadzę różne zabawy oraz tańce animacyjne. Wszystko po to, aby poderwać gości do zabawy.Na weselach także oczepiny.

Gram zazwyczaj w województwach lubuskim, wielkopolskim i dolnośląskim. W sezonie raczej ciężko mi jest pojawić się gdzieś dalej. Ale zadzwoń / napisz może coś poradzimy.

Zazwyczaj nie dłuższe niż 10 minut, chyba, że jest podawany posiłek. W przerwach zawsze prezentowana jest muzyka, puszczana ciszej.

Nie.Ponieważ mimo, że świetnie się z Wami bawię, jestem w pracy, a w pracy nigdy nie piję. Natomiast na pewno nie pogardzę herbatą, wodą bądź kawą i czymś ciepłym na ząb.